O mnie

Przedsiębiorca
Trener Kulinarny Miłośnik kuchni

Jestem Przedsiębiorcą, Kucharzem i Trenerem Kulinarnym, ale przede wszystkim miłośnikiem gotowania i oczywiście pysznego jedzenia. Prywatnie jestem ojcem dwóch córek i szczęśliwym mężem, więc gotowanie dla trzech księżniczek to dla mnie „chleb powszedni”. Na codzień prowadzę catering dietetyczny Catering2be.
W pracy poza prowadzeniem firmy od strony technicznej, tworzę receptury anszych dań.
Pracuję też w jednej z topowych restauracji Wege w Warszawie jako Kucharz, więc stale jestem aktywny zawodowo.
Jestem również Trenerem Kulinarnym w Instytucie Sztuki Kulinarnej w Warszawie. Jest to moja praca i jednocześnie pasja do przekazywania wiedzy innym. Warsztaty z kuchni Polskiej, oraz kuchni Wegańskiej, które prowadzę z uczestnikami są dla mnie niesamowitym zastrzykiem pozytywnej energii i wiedzy. Ciężko sobie wyobrazić jak potężną wiedzą o kuchni dysponują ludzie z którymi się spotykam i jak dużo się od nich nauczyłem, to niesamowite.
Ale tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej bo z gastronomią związany jestem od dziecka, w moim domu gotował dziadek a później mój ojciec od którego nauczyłem się najwięcej o kuchni Polskiej. Mam wrażenie, że tradycyjne potrawy kuchni Polskiej są niedoceniane i trochę zapomniane, jestem tu po to żeby do tego nie dopuścić 🙂
Cały czas staram się rozwijać i szukać nowych smaków. Inspiracjie kulinarne czerpie z podróży, pracy z innymi, z warsztatów, pracy w restauracji oraz ze spotkań z ludźmi, którzy na co dzień gotują z ogromną pasją dla swoich rodzin. To ta ostatnia grupa, to grupa gotująca z serduchem, często potrafii zaskoczyć pomysłami i niesamowitą kreatywnością.
Jeżeli równiez masz ochotę zainspirować się moimi przepisami, to serdecznie zapraszam.
Dziękuje wam i do zobaczenia!

MOJE PRZEPISY